10 eylülde embriyo transfer edildi ve 22 eylül kan testi yaptırdım

10 eylülde embriyo transfer edildi ve 22 eylül kan testi yaptırdım beta hcg 10. 5 çıktı acaba hamilelik var mı ne anlama geliyor .

Tahlil.com Cevabı : henüz bir anlama gelmiyor, 3-4 gün sonra tekrarlanmasını öneririz, gebelik var ise ortalama 2 kat artacaktır..