10 gün boyuncada idrarda iltihap diye iğne kullandım

idrar tahlili sonucum şöyle ph 7 eritrosit nadir dansite 1015 ürobilinojen N lokosit7_8 epitel bol pazartesi günü ultrason çekilecek inş önemli bişey değildir idrarda kan olması neden olurki 10 gün boyuncada idrarda iltihap diye iğne kullandım umarım önemli bişeyim yoktur

Tahlil.com Cevabı : Yaşınızı ve cinsiyetinizi belirtmediğiniz için idrarınızda çıkan kan hakkında yorum yapamayız.