10 gün geçti mide bulantım var

merhaba ben sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadım ..sevgilimin pen*si istemeden vajinama değdi içine girmedi ama zevk suyuydu sanırım o an ıslaklık hissettim..bir hafta sonrasında regli oldum..adetimin üzerinde bi 10 gün geçti mide bulantım var 3-4 gündür sürekli ..karnımda ve kasıklarımda hafif ağrı var..erkek arkadaşım vajinama boşalmadı ama bu bulantılar falan beni korkutuyo lütfen yardımcı olurmusunuz..

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda az da olsa sperm bulunma ihtimali vardır. Bu sebeple gebelikten bahsedilebilir. Tahlil yaptırabilirsiniz.