10 gün kadar oluyo karnımı kemerle sıktım ve 2 saat sonra vajinamdan bir et parçası düştü ve ardından çok az çok koyu kan geldi ne anlama geliyor

 10 gün kadar oluyo karnımı kemerle sıktım ve 2 saat sonra vajinamdan bir et parçası düştü ve ardından çok az çok koyu kan geldi ne anlama geliyor düşük yapmısmıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Yaptığınız doğru değil, cahilce bir davranış.Böyle saçma sapan işlere girişeceğinize ve soru soracağınıza bir kadın doğum doktoruna başvurun