10 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.pen*sini vajinama sokmadı ama ucunu baya sürttü.göbeğime boşaldı?

10 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.pen*sini vajinama sokmadı ama ucunu baya sürttü.göbeğime boşaldı.tüm gün böyle devam etti.sorum şu:acaba zevk suyundan ve boşaldıktan sonra pen*sin ucunda kalmış olan spermlerden hamile kalma ihtimalim var mı?bakireyim.adetim 2 gün gecikti.

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal hamile olmanız, yok denecek kadar az.