10 günlük evliyim ilk ve ikinci gecede eşimle birlikte olduk ve ikisinde de kanama oldu 3. gün adet oldum?

10 günlük evliyim ilk ve ikinci gecede eşimle birlikte olduk ve ikisinde de kanama oldu 3. gün adet oldum ve biteli de 3 gün oldu dün gece tekrar birlikte olduk ancak yine fazla miktarda kanama oldu sebebi ne olabilir su an karnm da dayanılmaz bir sancı var doktora gitmeli miyim? cevabınızı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz olağan değil jinekolojik bir hastalığınız olabilir Vakit geçirmeden bir kadın doğum doktoruna başvurun