10 hafta 4 günlük hamileyim sağlık ocağında çalışıyorum kızamıklı bir çocukla 1 dk farkında olmadan bir temasım oldu?

10 hafta 4 günlük hamileyim sağlık ocağında çalışıyorum kızamıklı bir çocukla 1 dk farkında olmadan bir temasım oldu. dr gidip kan aldırdım aynı gün değerlerim şöyle Toksoplasma Ig M 0.14 Index Rubella Kizamikçik) Ig M 0.20 Index Rubella ( Kizamikçik) Ig G 16.7 değerlerim normalmi kızamık geçirmedim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Ancak kızamık yönünden bir test yapılmamış, kızamıkçık denilen başka bir hastalık yönünden test yapılmış.