10 haftalik hamileligim vardi iki gun once kalbi durdu

merhaba size bi sorum olucak umarim bi cevap alabilirim 10 haftalik hamileligim vardi iki gun once kalbi durdu ve dusuk yaptirilarak dunyaya getirdim bir ay sonra tekrar deniyebilecegim soylendi sorum sizce bebegin kalbi neden durmus olabilir ve tekrar denedigimde ayni sorunla karsilasirim diye korkuyorum boyle bisey tekrarlanirmi cevaplariniz icin simdiden tesekkurler hoscakalin

Tahlil.com Cevabı : Ailede bilinen ve ya bilinmeyen herhangi bir kalp rahatsızlığı varsa, diğer gebeliğinizde de bu tarz bir sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Kardeş hikayesinden dolayı doktorlarınız bu konuda dikkatli olacaklardır. Doktor takibini ihmal etmeyin.