10 haftalık hamileyim. yaklaşık 1,5 yıldır falik asit kullanıyorum ve tahlil sonucum 24 ten de daha yüksek değer çıktı?

10 haftalık hamileyim. yaklaşık 1,5 yıldır falik asit kullanıyorum ve tahlil sonucum 24 ten de daha yüksek değer çıktı.b 12 vitamini eksikliğide var. bu folik asit fazlalığının bana ve bebeğime zararı olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Folik asit değeriniz yüksek ise, ilacı boş yere kullanıyor olabilirsiniz. Vitamin B 12 eksikliğiniz var ise esas buna yönelik tedavi olmalısınız