10 haftalık hamileyim.Kan tahlillerim: RUBELLA IgG 24.0 pozitif DEĞER ARALIĞI (0-9)

10 haftalık hamileyim.Kan tahlillerim:RUBELLA IgG 24.0 pozitif DEĞER ARALIĞI (0-9)CMV IgG 6.9 pOZİTİF DEĞER ARALIĞI (0-0.4)BASO% 1.08 DEĞER ARALIĞI (0-0.2)BAS% 13.3 DEĞER ARALIĞI (0-1.5)TTSH 0.009 DEĞER ARALIĞI (0.27-4.2)sonuçlarımı yorumlayabilirmisiniz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Rubella ve CMV IG G pozitiflikleri olağan bir sonuç, bunların IG M leri pozitif olursa gebelikte sorun olur.Yazmadığınıza göre böyle bir probleminiz yok.TSH düşüklüğü ise normal değil, hipertiroidi sorunuzuz olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına danışın