<1.00 dan <3.00a(arada 5 gün var) tamda katlanması gerektiği şekilde yükselmiş olması beni korkuttu. önceki bir ilişkinin(2-3ay)?

<1.00 dan <3.00a(arada 5 gün var) tamda katlanması gerektiği şekilde yükselmiş olması beni korkuttu. önceki bir ilişkinin(2-3ay) kandaki değeri sonradan yükselebilir mi bu şekilde?

Tahlil.com Cevabı : Kafanızı gereksiz yere katlanma, yükselme gibi konularla karıştırmayın.Bu değerlerin gebelikle alakası yok.