11 aylık kız çocuğu yapılan idrar tahlilinde idrar mikroskopisi özellik bulnamadı?

 11 aylık kız çocuğu yapılan idrar tahlilinde idrar mikroskopisi özellik bulnamadı, idrar kültüründe ise üreme var şeklinde sonuç çıktı ne anlama geliyor ve ne yapmamız konusunda bizi bilgilendirirseniz seviniriz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültüründe üreme olması enfeksiyon geçirdiği anlamına gelir.Doktorunuz buna göre tedaviye başlayacaktır