11 aylık kızımın kakasında

11 aylık kızımın kakasında bir önceki akşam yediği, sindirilmemiş yiyecekler görüyorum, her soğuk algınlığına ishal kusma eşlik ediyor, bazen kusmuğunda da 8-9 saat önce yediklerini görüyorum. yumurta , balık ve yoğurda allerjisi var, sindirim sistemi ve karaciğeri için hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Çocuk gastroenteroloji veya metabolizma uzmanına gitmenizi öneririz..