11 aylık kızımın tahlil sonuçları

merhaba 11 aylık kızımın tahlil sonuçları bazıları yüksek bu ne anlama geliyor cevaplarsanız sevinirim vitamin B12 1078 WBC 21,8 PLT 444 LYM 8,51 NEU 11,10 MONO 1,48 BAS 0,39 anti Gliadin IgA NEGATİF,lt2 Anti endomisyum antikor (ema) IgA NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Geçirdiği bir enfeksiyon var ise kanda bu değerler yükselebilir, iyileştikten sonra kontrol ettirmenizi öneririz..