11. günde oldu bu olay çok korkuyor.

hocam ben 21 yasındym kız arkadasamla bişeyler yasadık beni rahatlattı elinde sperm vardı ardından eline bir kez su tutup iç çamaşarını düzeltmiş o arada eli vajınasına değmiş olabilir ve elimde sperm vardı dıyor adetinden geçen 11. günde oldu bu olay çok koorkuyor hocam

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde hamile kalma ihtimali yok. Bu kadar korkuyorsa bu konularda biraz bilgilenmeye çalışın ve sitemizdeki yazıları okuyun.