11 gündür adet gormuyorum bu süre zarfında önce adetime 3gün kala bir kan testi yaptırdım ?

11gündür adet gormuyorum bu süre zarfında önce adetime 3gün kala bir kan testi yaptırdım sonuc <1.20çikti dün tekrar yaptirdim sonuc gene ayni sayılar yorumlayabilir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar negatif yani hamile değilsiniz, adet gecikmesi gebelik dışı nedenlere de bağlı olabilir.Bu konuda aşağıda detaylı bilgi bulabilrisinizhttp://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni