11 yaşındaki kızım büyük tuvaletini yaparkan kan ve balgam geldi...

11 yaşındaki kızım büyük tuvaletini yaparkan kan ve balgam geldi. acile gittik tahlil yaptırdık hemogram da wbc 11.8 çıktı. Acilde doktor yarın poikliniğe gidin dedi önemli birşey var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerindeki hafif yükseklik bir enfeksiyon belirtisi olabilir, gaita tahlili yapılması yararlı olacak.Şu anda panik olacak bir durum görülmüyor