11 yaşındaki oğlumun 21

sedim en yüksek 20 benim 11 yaşındaki oğlumun 21 HCT en yüksek 40 oğlumun 45,4 platelet en yüksek 450 olması gerek benim oğlumun 637,1 CRP en yüksek 5 olması gerekir oğlumun 5,1 lenf bezleride şiş gerçi mm küçülme olmuş

Tahlil.com Cevabı : Sedim, Htc ve CRP değerlerinde problem yoktur, eğer bir enfeksiyon varsa platelet değeri de yükselebilir, pplt değerini 10-15 gün sonra tekrarlatıp yine yükilişkie doktora başvurmanızı öneririz...