11 yıllık hbv taşıyıcısıyım son zamanlarda tedavı oluyoırum tedavıyle bırlıkte test sonuşları deyışmeye başladı 4 ay once yaptırdım testte hbsag 5333

hocam ben 11 yıllık hbv taşıyıcısıyım son zamanlarda tedavı oluyoırum tedavıyle bırlıkte test sonuşları deyışmeye başladı 4 ay once yaptırdım testte hbsag 5333 antıhbs 2.00 şimdı yaptırdıgım testte hbsag <1000.00 antı hbs 9.60 bu ne anlama gelıyor bagışıklık alabılırmıyı ve bagışıklık almam ne kadar surer.

Tahlil.com Cevabı : Testlerin raporda belirtilen referans değerlerini de yazmalısınız