112 gun önce şupheli bırlıktelıgım oldu ve eliza testını dun yaptırdım.Bu sonuclar normal midir,Tekrar test yaptırmama gerek var mi?

112 gun once suphelı bırlıktelıgım oldu ve eliza testını dun yaptırdım.bu sonuclar normal midir,tekrar test yaptırmama gerek var mi?(referans aralıklarını yazamadim umarım sorun olmaz bu .HBs Ag (MEIA: negatif 0,68 cut-off inAnti HBs negatif < 3.10 mIU/mLAnti HBc IgM negatif 0,06 cut-off inAnti HBc Total negatif 0.10 cut-off inAnti HCV negatif 0.06 cut-off inAnti HIV 1/2 negatif < 0.05 cut-off in

Tahlil.com Cevabı : Şu aşamada test yaptırmanıza gerek yok,sonuçlarınız da normal