12 gun sonra evde gebelik testi yaptim chnku kasiklarim ve belim cok agiriyor bu gecen sure yeterlimidir?

Iyi gunler. 22 sinde adet gordum ama kanamam cok azdi ve ustune gormeden supelendim kanama bittikten 12 gun sonra evde gebelik testi yaptim chnku kasiklarim ve belim cok agiriyor bu gecen sure yeterlimidir? Dogru sonuc verirmi

Tahlil.com Cevabı : Evet süre doğru bilgi için yeterlidir.