12.5 ay önce bi ilişki yaşadım üzerimizde kıyafetler varken

12.5 ay önce bi ilişki yaşadım üzerimizde kıyafetler varken. sevgilim boşalmadığını söylüyor ama ben çamaşırımda küçük bi ıslaklık hissettim korkuyorum. 1.5 ay sonra 2 test 2 gün önce de 1 test daha yaptım eczaneden alıp hepsi negatif adet de gördüm. hala içim rahat değil hamile olma ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Bu süre içinde adet görmüşseniz hamile olma şansınız yok. Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür. Testlerin de negatif çıkması hamile olmadığınızı gösterir.