13 ay oldu evliyim ama çocuk sahibi olamıyorum Adet günümde iltihaplı akıntım oluyor.

Hocam 13 ay oldu evliyim ama çocuk sahibi olamıyorum ve bazan hocam adet gunume daha varken ilthap akınntım oluyor bu ay oldu

Tahlil.com Cevabı : Kadın hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz, hormonal bozukluklar, enfeksiyon önünden muayene edilmenizi öneririz.