13 aylık kız bebek yeni yapılan tahlilde tsh 3.02 referans aralığı 0.6- 6.3 ?

13 aylık kız bebek yeni yapılan tahlilde tsh 3.02 referans aralığı 0.6- 6.3 serbest t4 1.530 referans aralığı 0.93-1.7  son 4 aydır 1 gün tam 1 gün 4'3Ü euthyrox 25 kullandık, değerleri normal buldular ve 4 ay daha aynı şekilde hapın kullanılması tavsiye edildi..sizin fikriniz benim için önemli

Tahlil.com Cevabı : Tedavi ile şu anda görülen değerleri normal sınırlarda, doktorunuzun tavsiyelerine uymanızı öneririz..