13 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim arka tarafa boşalma oldu hemen silip külot değiştirdim vajinaya geldigini sanmıyorum?

13 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim arka tarafa boşalma oldu hemen silip külot değiştirdim vajinaya geldigini sanmıyorum adetime 6 gün var normalde 7 gün kala belirtiler baslardı. ޞimdi gögüslerim büyüdü ama cok az acıyor başkada belirti yok. hamilelikle bir ilgisi varmi. bekleyemiyorum korkuyom

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanına daha var biraz daha bekle. Eğer adetinde gecikme olursa gebelikten şüphelenilir.