13 günlük bebegimiz var.2 gün önce sağ çene altında bogazına/gıdıgına dogru bir şişlik farkettik?

13 günlük bebegimiz var.2 gün önce sağ çene altında bogazına/gıdıgına dogru bir şişlik farkettik ünv.hastanesine götürdük ilk gün sonuçlar normal çıktı ultrasonna bakıldı oda normal çıktı. yaklaşık 6 sonra şişlik indi şuan tahlilde crpsi 16 çıktı bölüm başkanı yatsın dedi.ne oluyo sizce?

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor, muhtemelen bunun nedenine yönelik ilave tahliller ve takip için yatırılsın diye görüş bildirdiler size.