14 aylık bebeğime kan tahlili yapıldı.

14 aylık bebeğime kan tahlili yapıldı.Bazı değerleri düşük bazıları yüksek görünüyor. Doktor pek ilgilenmedi pratisyen doktora götürdük. İçim rahat değil lütfen siz yorumlarmısınız. HGB 9.7, HCT 29.9, MCH 26.5, NE% 46.1 LY% 42.6, EO% 0.4, PLT 302 Yorumunuzu bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : ebeğiizin kansızlığı var tedavi alması geekir..