14 yaşındayım kan tahlilimde HCT PLT ve %LYM değerlerim düşük, %MON?

 14 yaşındayım kan tahlilimde HCT PLT ve %LYM değerlerim düşük, %MON ve #MON değerlerim yüksek çıktı buna nasıl bir açıklama yaparsınız?

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlilinde çıkan değerleri de yazarsan daha doğru bilgi verebiliriz.

s********** :

Merhaba
Kimyasal düşük yaptım ve adetimin 3. Gunü test yaptım prolaktin: 1068.80 IU/ml, SI 50.45 ng/ml bu ne demek oluyor acaba

Cevap:

Prolaktin hormonu değeriniz normalin üstünde  çıkmış. Bu sonuç normal değil.
Prolaktin yüksekliği nedenlerine yönelik  doktorunuz ilave tahliller isteyebilir ve/veya  tedaviye başlayabilir.
Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.

Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

q********* :

Mrb sevgilimle surtunme yoluyla iliski yasadik adetim gecikti 15 gun oldu 2 tane test yaptim test sonucu 2. Cizgi soluk renkte ama icine bosalma gibi bi durum olmadi sizce hamilemiyim

Cevap:

İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.

İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.