14 yaşındayım tahlil sonucum da normal değeri 60-106 arasında olan glukoz 125 çıktı neden olabilir şeker hastasımıym?

Merhaba 14 yaşındayım tahlil sonucum da normal değeri 60-106 arasında olan glukoz 125 çıktı neden olabilir şeker hastasımıym?

Tahlil.com Cevabı : Açlık kan şekeri yani glukoz değerinizdeki hafif yükseklik diyabet hastalığı yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir  ÇOCUK endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyecektir.