14 yaşındayım yaklaşık 1 aydır sigara kullanıyorum.Bugün grip oldum ve doktora gidicez.Sigara içtiğimin çıkma olasılığı var mı? Ve nasıl sigarayı bırakabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Sigara içtiğiniz tetkiklerde çıkmaz ancak yaşınız çok küçük ve sigara zararları çok fazla, hastanelerde sigara bırakma polikliniklerine başvurabilirsiniz..