1,5 ay once arkadan ilskiye girdik icine bosaldi ama vajinaya gelip gelmediginden emin degilim adetim 14 gun gecikti

İyi aksamlar erkek arkadasımla 1,5 ay once arkadan ilskiye girdik ama vajinaya gelip gelmediginden emin degilim adetim 14 gun gecikti 10.ve 14.gun test yaptım fakat negatif cikti hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.