15 gün geçti yarın kan testi yaptıracagım sizce hamilelik şansım ne kadardır?

adetim 15 gün geçikti 7. gün ve 10. günlerde evde kendim test yaptım sonuç negatif çıktı şu an 15 gün geçti yarın kan testi yaptıracagım sizce hamilelik şansım ne kadardır? ayrıca 6 aydır düzenli adet görüyordum

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik şansınız hakkında bir yüzde vermek doğru olmaz.Ama kanda yapılan BETA HCG testi sağlıklı sonuç verecektir.