15 gün önce hastaneye gittiğimde kese görünüyor fakat kalp atımı yok dediler ve bebeğide göremediler.biraz bekleyelim dediler.

 Son adetimi 28 haziranda gördüm.15 gün önce hastaneye gittiğimde kese görünüyor fakat kalp atımı yok dediler ve bebeğide göremediler.biraz bekleyelim dediler.3 gün önce yine gittim.ultrason görüntüsünde GS.1.53 cm yazıyor GA:6w6d+7 yazıyordu boş kese ve kapl atımı için erken değilmi bekleyelim mi

Tahlil.com Cevabı : Önümüzdeki süreçteki muayene ve tahlillerinizde gebelik için çok daha net bilgiler alınacaktır.Biraz sabırlı olmalısınız.