15 gün önce sevgilimle beraber olduk ama içime girmedi?

15 gün önce sevgilimle beraber olduk ama içime girmedi. adetim bir hafta sonrasında oldu yani tam gününde hiç sekmedi. ilişki yaşadığımız gün norlevo hapı Merhabalar evlenmek üzere nikah dairesinin istediği kan sonuçlarını almaya gittiğimde ANTIHIV 2.85 da içtim. herhangi bir belirti yok hamilelikle ilgili burada okuduğum yorumlara göre test yaptırmama da gerek yok gibi fakat yine de sizden duymak istiyorum hastaneye gidip test yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsunuz test yaptırmanıza gerek yok.