15 gün önce yaptırdığım bir önceki test te plt 124 idi. wbc 4.06 idi

wbc 3.68 plt 136 mono% 4.6 mono#0.17 eos 0.03 sol kaburga altı arkaya doğru sancı var. sağ kürek te ağrı var. adet düzensizlikleri yaşıyorum. 15 gün önce yaptırdığım bir önceki test te plt 124 idi. wbc 4.06 idi.

Tahlil.com Cevabı : Kan değerlerinizde ciddi br sorun görünmüyor, ancak ağrılarınız için muayene olmanız gereklidir..