15 haftalık hamileyim kan tahlil sonuçlarında anti rubella ıgg değerim 62.6 anti cmv ıgg değerim 185.4 herhangi bir riski var mı?

15 haftalık hamileyim kan tahlil sonuçlarında anti rubella ıgg değerim 62.6 anti cmv ıgg değerim 185.4 herhangi bir riski var mı acaba

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok. Her 2 test için IG G pozitigliği sorun yaratmaz , IG M pozitifliği olur ise hamilelik yönünden risk teşkil etmez.

o********** :

8+1 haftalık hamileyim kan tahlili sonucumda anti CMV ıgG(mikro)200.00 pozitif anti CMV IGM(mikro)0.34 negatif anti rubella ıgG 200.00 POZİTİF anti rubella ıgM 0.13NEGATİF ANTİ TOXOPLAZMA IGm 0.13 NEGATİF ANTİ TOXOPLAZMA IgG 0.00 NEGATİF

Cevap:

Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.