15 şubatta bulamadığınız mesajımı tekrar yolladım cevap verebilirseniz tekrar istanbula

15 şubatta bulamadığınız mesajımı tekrar yolladım cevap verebilirseniz tekrar istanbula nefroloğa gitmem gerekiyor ise gidicem teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Protein kaçağı ihmal edilmemesi gereken bir konudur.tahlillerinizde belirgin bir sorun görülmemekle beraber nefroloji doktoruna da belirli aralıklarla kontrol olmanızı öneririm