15 yasında bayanım aynı zamanda raynoud sendromu hastasıyım

15 yasında bayanım aynı zamanda raynoud sendromu hastasıyım romatizmalı hastalıklar şüphelendiğim için tahliller yaptırdım PLT. 140 LYM. 4.1 sedimantasyon 19 Tahlil sonuçların yukarıdaki gibi sizce ne gibi bi sorun vardır yardımcı olursanız sevinirim .

Tahlil.com Cevabı : Tetkik sonuçlarınızda problem görünmüyor..