1.5 yaşında bir çocugum var yürüme konusunda sıkıntısı var bir kac doktora gittim bir sonuc alamadım yürürken dengesini bir türlü sağlayamıyor akraba evliliği yaptım

1.5 yaşında bir çocugum var yürüme konusunda sıkıntısı var bir kac doktora gittim bir sonuc alamadım yürürken dengesini bir türlü sağlayamıyor akraba evliliği yaptım 3 tane amcam sakat belden aşağısı tutmuyor doğuştan normal zaman gectikce cökmeye başladılar beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim saygilarimla

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz bir üniversite hastanesinde çocuk nörolojisi bölümüne başvurmanız.