15 yaşındaki kızımın tam kan sayımında WBC sayısı 4,hemoglobin 11.40,Hematokrit 33.1,RDW 15.1 ve %FE Saturasyonu 36.31 çıktı

15 yaşındaki kızımın tam kan sayımında WBC sayısı 4,hemoglobin 11.40,Hematokrit 33.1,RDW 15.1 ve %FE Saturasyonu 36.31 çıktı ne anlama geldiğini açıklarmısınız cevabınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.

c****************** :

merhaba hocam 2 ay önce vajinamın üzerine sevglm boşaldı hamile olup olmadığı bilmiyorduk bugn kemerle karnımı sıktık 1 saat önce falan tuvaletimi yparken vajınamdan küçük birşey düştü düşük mü yaptım ? eğer öyleyse kızlık zarı bozulmaz değil mi

Cevap:

Saçma sapan işer yapmayın, ilk fırsatta kanda beta hcg veya idrarda gebelik testi yaptırın,....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.