1,5 yıldır evliyim, eşimle artık çocuk düşünüyoruz, o yüzden öncesinde sıkıntı var mı diye bu testi yaptırdım,,,

1,5 yıldır evliyim, eşimle artık çocuk düşünüyoruz, o yüzden öncesinde sıkıntı var mı diye bu testi yaptırdım,doktor herşey normal dedi ama yine de sizin de yorumunuzu duymak istedim, bir de sperm sayısının çok olması sıkıntı yaratır mı? (kruger testi)hacim:7 (>1,5)konsantrasyon: 96 x10üzeri6 ( >15 x10üzeri6)toplam sperm s. : 672 x10üzeri6 (>39 x10üzeri6)toplam motilite: %72 (> %40)progressif motilite : %66 ( > %32)TPMSS: 43 X 10üzeri6+4 : %20+3 : %46+2 :%6Normal Morfoloji: %6 ( >%4) yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Normal gözüküyor