159 gün hıv dıo antı hıv 1\2 ve p24 antijen negatif ama benim 159. gün yaptırdığım testten 33 gün önce kondomla ilişkim oldu tekrar test gerekir mi?

Doktor ben bel soğukluğu kaptım iyileştim ilişkiden sonra 23. gün hıv dıo antı hıv 1\2 ve p24 antijen negatif sonra 44 ve 80 gün antı hıv 1\2 negatif ve 159 gün hıv dıo antı hıv 1\2 ve p24 antijen negatif ama benim 159. gün yaptırdığım testten 33 gün önce kondomla ilişkim oldu tekrar test gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Son ilişkinizden 6 ay sonra testin tekrarlanmasını öneririz..