16 hafta 4 günlük hamileyim wbc ve hct değerlerim normal aralıkta çıkmadı?

16 hafta 4 günlük hamileyim wbc ve hct değerlerim normal aralıkta çıkmadı.wbc =10.19 normal değerler: 4.0 – 10.0hct = 36.2 normal değerler: 37.00 – 54.00bu konuda yorumlarınızı isterim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sapma yok,normal kabul edillebilir