16 yaşımdayım dölüm akmıyor bazen zevk suyu akıyor ama dölüm akmıyor sizce sebebi nedir ?

16 yaşımdayım dölüm akmıyor bazen zevk suyu akıyor ama dölüm akmıyor sizce sebebi nedir diye bir soru sordum sizde Bu durum normal değil, ilk fırsatta bir takım tahliller ve muayene olmak için üroloji uzmanına başvurun. dediniz ama söylemeye utanıyorum sebebi nedir neden olmuş olabilr netce anlatın

Tahlil.com Cevabı : Bunun sebebi ancak muayene edildikten ve tahlillerinden sonra söylenebilir. Utanacak birşey yok. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısın.