16 yaşındayım erkek arkadaşımla öpüştük bir süre sonra ileri gitmeye başladı üzerimdeyken aşağı yukarı sürtündü ?

 16 yaşındayım erkek arkadaşımla öpüştük bir süre sonra ileri gitmeye başladı üzerimdeyken aşağı yukarı sürtündü bir kaç kere onun içinde boxerı vardı ve pantolonu vardı bende de iç çamaşırım ve içimde ped vardı buna rağmen kızlık zarının patlaması mümkün mü

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde kızlık zarının bozulması mümkün değil.