16 yaşındayım kan testimde b12 normal sınır 211-911 benim sonucum 327 çıktı?

16 yaşındayım kan testimde b12 normal sınır 211-911 benim sonucum 327 çıktı doktor b12 eksikliği yok dedi fakat bütün belirtileri bende var okuldaki dahiliye öğretmenim bana göre b12 eksikliği var dedi sizce varmı? başka bir doktara gitmelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımı(hemogram) değerleriniz normal ise tedaviye gerek yoktur..