16 yaşındayım ve pen*simin üzerinde kıl cıkmaya başladı ve sünnet cizgime kadar ilerledi bu beni cok endişelendiriyor

16 yaşındayım ve pen*simin üzerinde kıl cıkmaya başladı ve sünnet cizgime kadar ilerledi bu beni cok endişelendiriyo ileride sıkıntı olurmu ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum olağan değil, o bölgelerde normalde kıl olmaması lazım.Öncelikle bir üroloji ve endokrinoloji uzmanına muayene olun.