16 yaşındayım,bayanım. Üşüme,baş ağrısı,baş dönmesi şikayetiyle gittim. Tam kan testi yaptırdım. Normalde olması gereken lenfosit aralığı 45.0 ı geçmemeli faka

16 yaşındayım,bayanım. Üşüme,baş ağrısı,baş dönmesi şikayetiyle gittim. Tam kan testi yaptırdım. Normalde olması gereken lenfosit aralığı 45.0 ı geçmemeli fakat benim sonucumda 47.2 çıkmış. Doktor herhangi bir ilaç yazmadı. Endişhelenmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hayır endişelenmeyin.Tek başına bu yükseklik bir anlam ifade etmez.Muhtemelen diğer sonuçlarınız da zaten normal çıkmış.