16.08.2016 tarihinde en son adet oldum hala olmadım kanda bhcg yaptım 14.23 cıktı tam olarak anlıyamadım

16.08.2016 tarihinde en son adet oldum hala olmadım kanda bhcg yaptım 14.23 cıktı tam olarak anlıyamadım :(

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucuna göre gebelik oluşmaya başlamış ancak çok düşük bir değer. Kadın doğum uzmanının sonucunuzu değerlendirmesi daha doğru olucaktır.