16yaşındayım ve erkek arkadaşımla birlikte olmuştum. ama kızlıgım bozulmadı

en 16yaşındayım ve erkek arkadaşımla birlikte olmuştum. ama kızlıgım bozulmadı yada içime boşalma durumu olmadı.o gunden sonra 2 defa adet gördüm normaldi.olaydan 2 ay geçti ama bende inanılmaz bi baş dönmesi var.bilmiyorum uyku düzenim bozuk gece 3 de yatıp 11 de kalkıyorum belki ondan.korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Stres yaptığınızdan olabilir, gebelik testi yaparsanız negatif olduğunu göreceksiniz..